Szlakiem Oktawii Nowackiej #4 Starogard Gdański 11.05.2018

Dnia 11.05.2018 r. na terenie Publicznej Szkoły podstawowej nr 1 w Starogardzie Gdańskim odbyła się III runda zawodów ,,Szlakiem Oktawii Nowackiej od dwuboju do pięcioboju”. W tej szkole  Oktawia Nowacka zaczynając od pływania rozpoczynała swoją przygodę ze sportem. W zawodach startowało 70 zawodniczek i zawodników z 8 szkół/kubów województwa pomorskiego.

Zdecydowaną liderką wśród dziewcząt w roczniku 2005 jest Tofil Emilia z SP 40 Gdynia, która wygrała trzecią rundę z kolei, w roczniku 2006 zwyciężyła Kołodziejska Stefania z SP 40 Gdynia, w roczniku 2007 zwyciężyła Kaźmierczak Anastazja z SP 40 Gdynia, w roczniku 2008 i młodszym zwyciężyła Jasińska Aleksandra z PSP 1 Starogard Gdański.
Wśród chłopców pierwsze miejsca w poszczególnych rocznikach zajęli: rocznik 2005, Błażej Nowacki PSP 1 Starogard Gdański, w roczniku 2006, Kacper Halvaty SP 40 Gdynia, w roczniku 2007, Patryk Jończyk SP 40 Gdynia, w roczniku 2008 i młodszym, Jan Mielniczek PSP 1 Starogard Gdański.  Dekoracji zawodniczek i zawodników dokonała Pani Dyrektor PSP nr 1 w Starogardzie Gdańskim Pani Irena Sułek wraz z mamą Oktawii – Brygida Nowacką. Szczegółowe wyniki zawodów poniżej.

 Wyniki poszczególnych kategorii wiekowych znajdują się na osobnych stronach: 

Wyniki Władysławowo 13.04.2018 - dziewczęta

Wyniki Władysławowo 13.04.2018 - chłopcy

 Wyniki poszczególnych kategorii wiekowych znajdują się na osobnych stronach: 

Wyniki Tczew 28.04.2018 - dziewczęta.

Wyniki Tczew 28.04.2018 - chłopcy. 

 Wyniki poszczególnych kategorii wiekowych znajdują się na osobnych stronach: 

Wyniki Starogard Gdański 11.05.2018 - dziewczęta.

Wyniki  Starogard Gdański 11.05.2018 - chłopcy.

Komunikat Organizacyjny – Szlakiem Oktawii Nowackiej #4 Kosakowo 26.05.2018 r.

Komunikat Organizacyjny Zawodów
Mistrzostwa Władysławowa w Pięcioboju Nowoczesnym
SZLAKIEM  OKTAWII  NOWACKIEJ
OD DWUBOJU DO 
PIĘCIOBOJU

Pobierz – Komunikat – Szlakiem Oktawii Nowackiej #4 Kosakowo, 26.05.2018

 

  1. Miejsce zawodów : Centrum Sportowe ul. Żeromskiego 11, Kosakowo
  2. Termin zawodów: 26.05.2018 r. (sobota)
  3. Program zawodów:
    godz. 12:00 – pływanie,
    godz. 14:00 – bieg
  1. Organizator, współorganizatorzy:
    Pomorski Okręgowy Związek Pięcioboju Nowoczesnego w Gdańsku
    Marszałek Województwa Pomorskiego,
    Wójt Gminy Kosakowo
    MUKS ,,Kosakowo”
    Szkoła Podstawowa Dębogórze
  1. Zasady uczestnictwa:
    – chłopcy i dziewczęta do 13 lat (kategorie: do 10 lat, 11 lat, 12 lat, 13 lat),
    – posiadanie aktualnych badań lekarza sportowego lub poświadczenie pielęgniarki szkolnej (przy zgłoszeniach przez szkołę, klub itp.),
    – zgoda rodziców, opiekunów prawnych na oświadczeniu (druk do pobrania wraz ze zgłoszeniem).
  1. Zasady finansowania:

– koszty organizacyjne pokrywa organizator, opłata startowa wynosi 10,00 zł. od zawodnika.

 Zgłoszenie do zawodów:

  • Zapisanie uczesetników przez serwis: https://elektronicznezapisy.pl/event/2562/strona.html
  • Lub przez odesłanie wypełnionego formularza pobranego ze strony: pozpn.pl/zgloszenie.xls na adres e-mail: kontakt@pozpn.pl
  • Zgłoszenia powinny zawierać: imię i nazwisko, rok urodzenia, nazwę klubu/szkoły, czas pływania na 50m zapisany w formacie mm:ss,00 zgłaszanego uczestnika.
  • Zgłoszenia należy dostarczyć w nieprzekraczalnym terminie do dnia 20.05.2018 r.
  • W dniu zawodów należy dostarczyć wypełnione oświadczenie dostępne pod adresem: pozpn.pl/oswiadczenie.pdf
  • W razie problemów z rejestracją na zawody prosimy o kontakt : 502060163, e-mail: kontakt@pozpn.pl.
  1. Sposób przeprowadzenia zawodów
    Zawody zostaną przeprowadzone zgodnie z przepisami PZPNow.
    Zawody rozgrywane są jednego dnia w następującej kolejności: pływanie, przerwa, bieg
    Pływanie : 50m stylem dowolnym,
    Bieg : 600m,
    Klasyfikacja końcowa: 3 x czas pływania + czas biegu (pomiar w sekundach
    z dokładnością do 0.1sek.)
  1. Nagrody
    Wszyscy uczestnicy, którzy ukończą zawody otrzymają pamiątkowy medal.
    Za zajęcie miejsca od 1 do 3 wręczone zostaną drobne upominki.
    Dla drużyny (szkoła, klub itp.) która wystawi największą ilość zawodników zostanie wręczony Puchar.

PROGRAM MINUTOWY

26.05.2018 r. (sobota)

godz. 11:40 – odprawa techniczna, weryfikacja listy startowej (hol pływalni).

Pływanie 50 m stylem dowolnym

godz.   12:00 – rozgrzewka

godz.   12:20 – start I serii pływania, zaczynają dziewczęta

Bieg 600 m

godz.   14:00 – rozgrzewka.

godz.   14:10 – start I serii  biegowej, zaczynają  dziewczęta

20 minut po zakończeniu biegu nastąpi
UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ZAWODÓW
ogłoszenie wyników, wręczenie nagród, pamiątkowe zdjęcie.

Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w dwuboju i trójboju nowoczesnym.

W dniach 14-15.04.2018 r. w Centralnym Ośrodku Sportu Cetniewo w Władysławowie odbyły się Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w pięcioboju nowoczesnym w kategorii junior młodszy – trójbój, dwubój.

Zawodnicy startujący w  trójboju rywalizowali w konkurencjach:
pływanie – 200 m stylem dowolnym,
strzelanie pistolet laserowy – 10 serii po 5 strzałów,
bieg – dystans 2 km.

 

Zawodnicy startujący w dwuboju rywalizowali w konkurencjach:
pływanie – 100 m stylem dowolnym,
bieg – dystans 1 km.

MEDALIŚCI WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO
W PIĘCIOBOJU NOWOCZESNYM
KATEGORII JUNIOR MŁODSZY:

Dwubój dziewcząt.

Miejsce Nazwisko Imię Rok ur. Klub
1. MARKOWSKA Marta 2004 UKS Dwójka Morena Gdańsk
2.  STARKE Martyna 2004 UKS Dwójka Morena Gdańsk
3.  ŁAPIUK Julia 2005 UKS Gromik Gdynia

 

Dwubój chłopców.

Miejsce Nazwisko Imię Rok ur. Klub
1. WALKOWIAK Marcel 2004 UKS Dwójka Tczew
2. KRYŻA Wiktor 2004 UKS Dwójka Tczew
3. HORBACZEWSKI Grzegorz 2005 UKS Dwójka Morena Gdańsk

 

Trójbój dziewcząt.

Miejsce Nazwisko Imię Rok ur. Klub
1. ŁAWRYNOWICZ Zuzanna 2002 UKS Dwójka Tczew
2. CIESIELSKA Zofia 2004 UKS Dwójka Tczew
3. RUTKOWSKA Maja 2004 UKS Dwójka Tczew

 

Trójbój chłopców.

Miejsce Nazwisko Imię Rok ur. Klub
1. ZIÓŁEK Piotr 2003 UKS Dwójka Tczew
2. BĄBEL Eryk 2003 UKS Gromik Gdynia
3. GWIAZDA Szymon 2002 UKS Dwójka Morena Gdańsk

Komunikat Organizacyjny – Szlakiem Oktawii Nowackiej #2 Tczew 28.04.2018 r.

Komunikat Organizacyjny Zawodów
Mistrzostwa Władysławowa w Pięcioboju Nowoczesnym
SZLAKIEM  OKTAWII  NOWACKIEJ
OD DWUBOJU DO 
PIĘCIOBOJU

Pobierz – Komunikat – Szlakiem Oktawii Nowackiej #2 Tczew, 28.04.2018

 

  1. Miejsce zawodów : Pływalnia TCSiR; Tczew ul. Wojska Polskiego 24A
  2. Termin zawodów: 28.04.2018 r. (sobota)
  3. Program zawodów:
    godz. Pływanie 08.30 rozgrzewka, 09.00 – start 1 serii dziewcząt
    godz. 10:30 – bieg na terenie rekreacyjnym za budynkiem pływalni
  1. Organizator, współorganizatorzy:
    Pomorski Okręgowy Związek Pięcioboju Nowoczesnego w Gdańsku
    Marszałek Województwa Pomorskiego,
    Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji,
    Sportowa Szkoła Podstawowa nr 2 z OI w Tczewie,
    UKS ,,Dwójka” Tczew.
  1. Zasady uczestnictwa:
    – chłopcy i dziewczęta do 13 lat (kategorie: do 10 lat, 11 lat, 12 lat, 13 lat),
    – posiadanie aktualnych badań lekarza sportowego lub poświadczenie pielęgniarki szkolnej (przy zgłoszeniach przez szkołę, klub itp.),
    – zgoda rodziców, opiekunów prawnych na oświadczeniu (druk do pobrania wraz ze zgłoszeniem).
  1. Zasady finansowania:

– koszty organizacyjne pokrywa organizator, opłata startowa wynosi 10,00 zł. od zawodnika.

 Zgłoszenie do zawodów:

  • Zapisanie uczesetników przez serwis: https://elektronicznezapisy.pl/event/2560/strona.html
  • Lub przez odesłanie wypełnionego formularza pobranego ze strony: pozpn.pl/zgloszenie.xls na adres e-mail: kontakt@pozpn.pl
  • Zgłoszenia powinny zawierać: imię i nazwisko, rok urodzenia, nazwę klubu/szkoły, czas pływania na 50m zapisany w formacie mm:ss,00 zgłaszanego uczestnika.
  • Zgłoszenia należy dostarczyć w nieprzekraczalnym terminie do dnia 24.04.2018 r.
  • W dniu zawodów należy dostarczyć wypełnione oświadczenie dostępne pod adresem: pozpn.pl/oswiadczenie.pdf
  • W razie problemów z rejestracją na zawody prosimy o kontakt : 502060163, e-mail: kontakt@pozpn.pl.
  1. Sposób przeprowadzenia zawodów
    Zawody zostaną przeprowadzone zgodnie z przepisami PZPNow.
    Zawody rozgrywane są jednego dnia w następującej kolejności: pływanie, przerwa, bieg
    Pływanie : 50m stylem dowolnym,
    Bieg : 600m,
    Klasyfikacja końcowa: 3 x czas pływania + czas biegu (pomiar w sekundach
    z dokładnością do 0.1sek.)
  1. Nagrody
    Wszyscy uczestnicy, którzy ukończą zawody otrzymają pamiątkowy medal.
    Za zajęcie miejsca od 1 do 3 wręczone zostaną drobne upominki.
    Dla drużyny (szkoła, klub itp.) która wystawi największą ilość zawodników zostanie wręczony Puchar.

PROGRAM MINUTOWY

28.04.2018 r. (sobota)

godz. 8:15 – odprawa techniczna, weryfikacja listy startowej, (pływalnia)

Pływanie 50 m stylem dowolnym

godz.   8:30 – 8.55 – rozgrzewka

godz.   09:00 – start I serii pływania, zaczynają dziewczęta

Bieg 600 m

godz.   10:15  – rozgrzewka.

godz.   10:30 – start I serii  biegowej, zaczynają  dziewczęta

20 minut po zakończeniu biegu nastąpi
UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ZAWODÓW
ogłoszenie wyników, wręczenie nagród, pamiątkowe zdjęcie.

Wyniki po pierwszym dniu #3 Pucharu Polski 14-15.04.2018 Władysławowo.

Program minutowy III Edycja Pucharu Polski 14-15.04.2018 r.

PUCHARU POLSKI

W PIĘCIOBOJU NOWOCZESNYM W KATEGORII JUN. MŁ.

13 -16 lat

Sobota 14.04.2018 r.

  • 13:00 – Konferencja Techniczna:  OPO Cetniewo 84 -120 Władysławowo, Żeromskiego  52,
    pok.221, budynek hotelowy – główny.
  • Strzelanie OPO Cetniewo – hala szermiercza.
  • 14:00  –  Strzelanie 3-bój, rozgrzewka dziewcząt  I Seria, po dziewczętach chłopcy
  • Pływanie OPO Cetniewo – pływalnia 25m, 6 torów, elektroniczny pomiar czasu.
  • 15:30  –  Pływanie 2- bój,  rozgrzewka dziewcząt i chłopców ;
  • 15:55  –  Uroczyste otwarcie zawodów,  pływalnia – defilada;
  • 16:00  –  Pływanie 2-bój,  Start I serii dziewcząt po dziewczętach chłopcy
  • 16:40  –  Pływanie 3- bój, rozgrzewka i dziewcząt i chłopców;
  • 17:00  –  Pływanie 3-bój, Start I serii dziewcząt po dziewczętach chłopcy.

Niedziela 15.04.2018 r.

  • Bieg – stadion la. , bieżnia tartanowa 400 m. ręczny pomiar czasu.
    9:30  –  Bieg 2-bój, Start I serii dziewcząt po dziewczętach chłopcy.
    10:30 –  Bieg 3-bój, Start I serii dziewcząt po dziewczętach chłopcy.        
  • Uroczyste zakończenie zawodów, 20 minut po zakończeniu ostatniego biegu 3 –boju.  

Komunikat Organizacyjny – Szlakiem Oktawii Nowackiej #1 Cetniewo 13.04.2018 r.

Komunikat Organizacyjny Zawodów
Mistrzostwa Władysławowa w Pięcioboju Nowoczesnym
SZLAKIEM  OKTAWII  NOWACKIEJ
OD DWUBOJU DO PIĘCIOBÓJU

 

  1. Miejsce zawodów : OPO Cetniewo ul. Żeromskiego 52, Władysławowo
  2. Termin zawodów: 13.04.2018 r. (piątek)
  3. Program zawodów:
    godz. 10:00 – pływanie
    godz. 12:00 – bieg
  1. Organizator, współorganizatorzy:
    Pomorski Okręgowy Związek Pięcioboju Nowoczesnego w Gdańsku
    Marszałek Województwa Pomorskiego,
    OPO Cetniewo, Władysławowo,
    Miasto Władysławowo,
    UKS ,,Gromik” Gdynia.
  1. Zasady uczestnictwa:
    – chłopcy i dziewczęta do 13 lat (kategorie: do 10 lat, 11 lat, 12 lat, 13 lat),
    – posiadanie aktualnych badań lekarza sportowego lub poświadczenie pielęgniarki szkolnej (przy zgłoszeniach przez szkołę, klub itp.),
    – zgoda rodziców, opiekunów prawnych na oświadczeniu (druk do pobrania wraz ze zgłoszeniem).
  1. Zasady finansowania:
    – koszty organizacyjne pokrywa organizator, opłata startowa wynosi 10,00 zł. od zawodnika.

 Zgłoszenie do zawodów:

  • Zapisanie uczesetników przez serwis: https://elektronicznezapisy.pl/event/2559.html
  • Lub przez odesłanie wypełnionego formularza pobranego ze strony: pozpn.pl/zgloszenie.xls na adres e-mail: kontakt@pozpn.pl
  • Zgłoszenia powinny zawierać: imię i nazwisko, rok urodzenia, nazwę klubu/szkoły, czas pływania na 50m zapisany w formacie mm:ss,00 zgłaszanego uczestnika.
  • Zgłoszenia należy dostarczyć w nieprzekraczalnym terminie do dnia 09.04.2018 r.
  • W dniu zawodów należy dostarczyć wypełnione oświadczenie dostępne pod adresem: pozpn.pl/oswiadczenie.pdf
  • W razie problemów z rejestracją na zawody prosimy o kontakt :
    : 502060163, e-mail: kontakt@pozpn.pl.
  1. Sposób przeprowadzenia zawodów
    Zawody zostaną przeprowadzone zgodnie z przepisami PZPNow.
    Zawody rozgrywane są jednego dnia w następującej kolejności: pływanie, przerwa, bieg
    Pływanie : 50m stylem dowolnym,
    Bieg : 600m,
    Klasyfikacja końcowa: 3 x czas pływania + czas biegu (pomiar w sekundach z dokładnością do 0.1sek.)
  1. Nagrody
    Wszyscy uczestnicy, którzy ukończą zawody otrzymają pamiątkowy medal.
    Za zajęcie miejsca od 1 do 3 wręczone zostaną drobne upominki.
    Dla drużyny (szkoła, klub itp.) która wystawi największą ilość zawodników zostanie wręczony Puchar.

PROGRAM MINUTOWY

13.04.2018 r. (piątek)

godz. 9:30 – odprawa techniczna, weryfikacja listy startowej, (pływalnia)

Pływanie 50 m stylem dowolnym

godz.   9:45 – rozgrzewka

godz.   10:00 – start I serii pływania, zaczynają  dziewczęta

Bieg 600 m

godz.   11:45  – rozgrzewka.

godz.   12:00 – start I serii  biegowej, zaczynają  dziewczęta

20 minut po zakończeniu biegu nastąpi
UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ZAWODÓW
ogłoszenie wyników, wręczenie nagród, pamiątkowe zdjęcie.

Zapisy na elektronicznezapisy.pl

Komunikat do pobrania.