puchar-polski2m

W dniach 17-19.03.2017 w Drzonkowie odbyły drugie zawody z cyklu Pucharu Polski Juniorów Młodszych. Zawody zostały rozegrane w dwóch kategoriach wiekowych: do lat 17 i do lat 15. W zawodach wystartowało 152 zawodników z 19 polskich klubów. Województwo pomorskie reprezentowało 25 zawodników. W zmaganiach najlepiej zaprezentował się Chrzan Jerzy (UKS Dwojka Tczew), zajmując 4 miejsce tuż za podium z wynikiem 787 punktów. Wśród dziewcząt najwyższą pozycje zajęła Wierzba Michalina (UKS 8 Starogard Gdański) – z wynikiem 766 pkt. osiągnęła 5 miejsce. Miejsca tuż za nią zajęły Łagownik Alicja (UKS 2 Morena Gdańsk) oraz Ławrynowicz Zuzanna (UKS Dwójka Tczew).

pucharpolski2dziewczeta

Wyniki oraz galeria zdjęć dostępna jest na stronach Polskiego Związku Pięcioboju Nowoczesnego: