Kalendarza Imprez

Pomorskiego Okręgowego Związku Pięcioboju Nowoczesnego

na 2021 rok

Naciśnij tutaj aby pobrać kalendarz. 

KALENDARZ IMPREZ
POMORSKIEGO OKRĘGOWEGO ZWIĄZKU PIĘCIOBOJU NOWOCZESNEGO
NA 2021 ROK
Lp Nazwa imprezy Miesiąc Data Miejsce Kategoria Uwagi
1. Konsultacja szkoleniowa
(Młodzik, Junior Młodszy)
Luty 20 – 21.02.2021 Władysławowo/
COS Cetniewo
Jun. Mł./ Młodzik Zgodnie z powołaniem
2. Konsultacja szkoleniowa (Młodzik, Junior Młodszy) Marzec 06 – 07.03.2021 Władysławowo/
COS Cetniewo
Jun. Mł./ Młodzik Zgodnie z powołaniem
3. Puchar Polski PP #2 (5-bój, 4-bój) 12 – 14.03.2021 Drzonków Sen, Mł, Jun wg reg
4. Puchar Polski PP #1 (2-bój, 3-bój) 19 – 21.03.2021 Drzonków Jun Mł 2 bój – 12/13 lat
3 bój – 14/15 lat
5. Puchar Polski PP #2 (2-bój, 3-bój) Kwiecień 09 – 11.04.2021 Konstantynów Łdz Jun Mł 2 bój – 12/13 lat
3 bój – 14/15 lat
6. Puchar Polski PP #3 (5-bój, 4-bój) 23 – 25.04.2021 Drzonków Sen, Mł, Jun do 16 lat
7. Puchar Polski PP #3 (2-bój, 3-bój) 30 – 02.05.2921 Władysławowo Jun Mł 2 bój – 12/13 lat
3 bój – 14/15 lat
8. Konsultacja szkoleniowa
(Młodzik, Junior Młodszy)
Maj 01 – 02.05.2021 Władysławowo/
COS Cetniewo
Jun. Mł./ Młodzik Zgodnie z powołaniem
9. Mistrzostwa Polski U17 (L&R) 14 – 15.05.2021 Drzonków Jun, Jun Mł 3 bój – 12/16 lat
10. Mistrzostwa Gdyni w Laser Run 22.05.2021 Gdynia Od 6 do 80 lat
11. Puchar Polski PP #4 (2-bój, 3-bój) 27 – 28.05.2021 Warszawa Jun Mł 2 bój – 12/13 lat
3 bój – 14/15 lat
12. Mistrzostwa Europy U17&U19 Czerwiec 04 – 14.06.2021 Caldas da Rainha/POR Jun, Jun Mł Zgodnie z powołaniem
13. Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 12.06.2021 Gdynia Młodzik, Jun Mł do 11 lat
14. Mistrzostwa Starogardu Gdańskiego w Laser Run 20.06.2021 Starogard Gdański Od 6 do 80 lat
15. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży/Mistrzostwa Polski Lipiec do ustalenia do ustalenia Jun Mł 2 bój – 12/13 lat
3 bój – 14/15 lat
16. Zgrupowanie szkoleniowe
( Młodzik, Junior Młodszy)
12 – 21.07.2021 do ustalenia Młodzik, Jun Mł Zgodnie z powołaniem
18. Igrzyska Olimpijskie (Start)) Sierpień 05 – 07.08.2021 Tokio/JPN Sen Zgodnie z powołaniem
19. Mistrzostwa Polski Sen, U23&U19 16 – 18.08.2021 Drzonków Sen, Mł, Jun wg reg
20. ,,Od Dwóboju do Pięcioboju szlakiem Oktwaii Nowackiej” Wrzesień 18.09.2021 Gdynia Młodzik do 11 lat
21. Mistrzostwa Województwa Jun. Mł. 25.09.2021 Gdynia Jun. Mł. 2 bój – 12/13 lat
3 bój – 14/15 lat
22. Puchar Polski PP #1 (2-bój, 3-bój) I edycja na rok 2022 Październik 01 – 03.10.2021 Pasym Jun. Mł. wg reg
23. Mistrzostwa Grudziądza w Laser Run 08.10.2021 Grudziądz Od 8 do 80 lat
24. Turniej Nadziei Olimpijskich U17&U19 21 – 25.10.2021 Spała Jun, Jun Mł Zgodnie z powołaniem
25. Listopad
26. Mistrzostwa Polski do lat 11 i do lat 13 Grudzień 04 – 05.12.2021 Spała Młodzik, Jun Mł wg reg
27. Puchar Polski #4 (5-bój, 4-bój, 3-bój now) 17 – 19.12.2021 Drzonków Sen, Mł, Jun, Jun Mł wg reg