Kalendarza Imprez

Pomorskiego Okręgowego Związku Pięcioboju Nowoczesnego

na 2018 rok

Naciśnij tutaj aby pobrać kalendarz. 

 

Lp Data Nazwa imprezy Miejsce Kategoria
1. 12-14.01 Konsultacje szkoleniowe (Sprawdzian wytrzymałościowy) Spała Sen, Mł, Jun, Jun Mł
2. 26.01-04.02 Zgrupowanie szkoleniowe Szklarska Poręba Jun Mł, Młodzik
3. 17-18.03 Puchar Polski do lat 16 #2 (2-bój i 3-bój now) Drzonków Jun Mł
4. 21-23.03 Puchar Europy (4-bój now) i Zawody Międzynarodowe (5-bój now) Drzonków Mł, Jun
5. 28-30.03 Puchar Polski PP #2 (5-bój, 4-bój, 3-bój now) Drzonków Sen, Mł, Jun, Jun Mł
6. 13.04 Szlakiem Oktawii Nowackiej
od dwuboju do pięcioboju 1 runda
Władysławowo
Cetniewo
Młdz
7. 14 – 15.04 Puchar Polski do lat 16, #3 (3-bój i 2-bój)
Mistrzostwa Województwa Pomorskiego
w 2 i 3 – boju
Władysławowo
Cetniewo
Jun Mł
8. 28.04 Szlakiem Oktawii Nowackiej
od dwuboju do pięcioboju 2 runda
Tczew Młdz
9. 28-29.04 Puchar Polski do lat 16 #3 (2-bój i 3-bój now) Warszawa Jun Mł
10. 11.05 Szlakiem Oktawii Nowackiej
od dwuboju do pięcioboju 3 runda
Starogard Gdański Młdz
11. 19-20.05 Mistrzostwa Polski do lat 16 (pływ + combined) Drzonków Jun Mł
12. 26-27.05 Puchar Polski do lat 16 #4 (2-bój i 3-bój now) Myslibórz Jun Mł
13. 26.05 Szlakiem Oktawii Nowackiej
od dwuboju do pięcioboju 4 runda
Kosakowo Młdz.
14. 11-17.06 Mistrzostwa Europy do lat 18 i do lat 16 Drzonków Jun., Jun Mł.
15. 15.06 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Elbląg Młdz.
16. 28.06-12.07 Zgrupowanie szkoleniowe przed OOM do ustalenia Jun Mł.
17. Lipiec Finał – Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
(3-bój i 2-bój)
Częstochowa Jun Mł.
18. Sierpień/
lipiec
Zgrupowanie dla KWJM, KWM do ustalenia Jun Mł.
19. 29.09 Szlakiem Oktawii Nowackiej od dwuboju do pięcioboju 5 runda.
Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Młodzików
Władysławowo
Cetniewo
Młdz.
20. 06-07.10 Puchar Polski do lat 16 (3 boj i 2 bój)
#1- na rok 2019, Zawody z cyklu Penta Day
Pasym Jun Mł, Młdz.
21. 26-28.10 Nadzieje Olimpijskie Spała Jun Mł, Jun
22. 10.11 Od dwuboju do pięcioboju Mistrzostwa Władysławowa/ Puchar Dyrektora COS Cetniewo Władysławowo
Cetniewo
Młdz.
23. 08-09.12 Mistrzostwa Polski do lat 14 (2bój)
Finał Ogólnopolski – Penta Day do lat 12
Spała Jun Mł. Młdz.
24. 14-16.12 Zawody międzynarodowe „Memoriał Zbigniewa Majewskiego” Drzonków Sen, Mł, Jun