W dniach 12-13.09.2020 w Warszawie odbył się Puchar Polski w pięcioboju nowoczesnym do lat 16.

W zawodach brały udział trzy pomorskie kluby UKS „Dwójka” Tczew, UKS „Gromik” Gdynia, UKS „Ósemka” Starogard Gdański.

W kategorii trójboju (pływanie 200 m, strzelanie 10×5, bieg 2000 m) drugie miejsce zajął zawodnik z Tczewa – Marcel Walkowiak. W kategorii dwubój (pływanie 100 m, bieg 1000 m) trzecie miejsce zajął zawodnik z Gdyni – Krystian Trepczyk. Tuż za podium w tej samej kategorii na 4. miejscu uplasowała się Liliana Żochowska z Gdyni.

W zawodach wystartowało 20 zawodników z pomorza w sumie w zawodach wystartowało około 160 zawodników z całej Polski.

Na wyróżnienie zasługują wszyscy zawodnicy a szczególne Borys Gawłowski, Patryk Jończyk, Zuzanna Kłos, Dominika Toczek, Hubert Hański, Banucha Krystian, Brzuchalski Igor, Modzelewska Nicola.