MEDALIŚCI Z WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO W LATACH 2004-2017
OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY W PIĘCIOBOJU NOWOCZESNYM

Wersja do pobrania : pobierz.pdf

LP. ROK IMIĘ NAZWISKO MEDAL KONKURENCJA KAT. WIEKOWA JUN. MŁ. KLUB TRENER
1 2017 Zuzanna Ławrynowicz SREBRNY 3 bój UKS ,,Dwójka” Tczew Mariusz Marut
Piotr Ziółek
Eryk Bąbel
Dominik Stępień
BRĄZOWY 2 bój
sztafeta
UKS ,,Dwójka” Tczew
UKS ,,Gromik” Gdynia
UKS ,,Ósemka” Starogard Gdański
Mariusz Marut
Jan Szymczuk
Mariusz Noetzel
2 2016 Zuzanna Ławrynowicz BRĄZOWY 3 bój MKS ,,Sambor” Tczew Mariusz Marut
Wiktoria Ciekańska
Marcel Frelke
BRĄZOWY 3 bój
sztafeta mix
UKS ,, Dwójka” Morena Gdańsk
MKS ,,Sambor” Tczew
Monika Smaruj
Mariusz Marut
Ruben Żubrys
Dominik Brzeziński
Szymon Gwiazda
SREBRNY 2 bój
sztafeta
UKS ,, Dwójka” Morena Gdańsk Monika Smaruj
3 2015 Wiktoria Wierzba ZŁOTY 3 bój UKS ,,Ósemka” Starogard Gdański Lemka Adam
Dominik Pieniaszek ZŁOTY 3 bój UKS ,,Ósemka” Starogard Gdański Ladam Lemka
Michał Jaszczerski BRĄZOWY 3 bój MKS ,,Sambor” Tczew Mariusz Marut
Wiktoria Ciekańska
Michał Jaszczerski
ZŁOTY 3 bój
sztafeta mix
UKS ,, Dwójka” Morena Gdańsk
MKS ,,Sambor” Tczew
Monika Smaruj
Mariusz Marut
Wiktoria Wierzba
Dominik Pieniaszek
SREBRNY 3 bój
sztafeta mix
UKS ,,Ósemka” Starogard Gdański Adam Lemka
4 2014 Agnieszka Skowyrska ZŁOTY 3 bój UKS ,, Dwójka” Morena Gdańsk Monika Smaruj
Weronika Laskowska BRĄZOWY 3 bój UKS ,,Ósemka” Starogard Gdański Maciej Gabryel
Agnieszka Skowyrska
Dominik Pieniaszek
ZŁOTY 3 bój
sztafeta mix
UKS ,, Dwójka” Morena Gdańsk
UKS ,,Ósemka” Starogard Gdański
Monika Smaruj
Maciej Gabryel
Weronika Laskowska
Michał Jaszczerski
BRĄZOWY 3 bój
sztafeta mix
UKS ,,Ósemka” Starogard Gdański
MKS ,,Sambor” Tczew
Maciej Gabryel
Sławomir Gdaniec
5 2013 Agnieszka Skowyrska ZŁOTY 3 bój UKS ,, Dwójka” Morena Gdańsk Monika Smaruj
Daniel Ławrynowicz SREBRNY 3 bój MKS ,,Sambor” Tczew Sławomir Gdaniec
Magdalena Kędziora BRĄZOWY 3 bój UKS ,, Dwójka” Morena Gdańsk Monika Smaruj
Agnieszka Skowyrska
Daniel Ławrynowicz
SREBRNY 3 bój
sztafeta mix
UKS ,, Dwójka” Morena Gdańsk
MKS ,,Sambor” Tczew
Monika Smaruj
Sławomir Gdaniec
Dominik Pieniaszek ZŁOTY 2 bój UKS ,,Ósemka” Starogard Gdański Maciej Gabryel
Wiktoria Wierzba
Weronika Laskowska
Julia Kwaśniewska
SREBRNY 2 bój
sztafeta
UKS ,,Ósemka” Starogard Gdański Maciej Gabryel
Michał Jaszczerski
Dominik Pieniaszek
Dawid Dymek
SREBRNY 2 bój
sztafeta
MKS ,,Sambor” Tczew
UKS ,,Ósemka” Starogard Gdański
MAL WOPR MALBORK
Sławomir Gdaniec
Maciej Gabryel
Iwona Ciecholewska
6 2012 Wojciech Łagownik SREBRNY 3 bój UKS ,, Dwójka” Morena Gdańsk Monika Smaruj
Agnieszka Skowyrska SREBRNY 2 bój UKS ,, Dwójka” Morena Gdańsk Monika Smaruj
Natalia Juchnowicz BRĄZOWY 2 bój UKS ,, Dwójka” Morena Gdańsk Monika Smaruj
Magdalena Klonowska
Agnieszka Skowyrska
Natalia Juchnowicz
ZŁOTY 2 bój
sztafeta
UKS ,, Dwójka” Morena Gdańsk Monika Smaruj
Dominik Pieniaszek
Filip Gołuński
Jaszczerski Michał
BRĄZOWY 2 bój
sztafeta
UKS ,,Ósemka” Starogard Gdański
UKS ,,Ósemka” Starogard Gdański
MKS ,,Sambor” Tczew
Maciej Gabryel
Mariusz Noetzel
Sławomir Gdaniec
7 2011 Marta Łagownik SREBRNY 3 bój   UKS ,, Dwójka” Morena Gdańsk Monika Smaruj
Marta Łagownik
Wojciech Łagownik
BRĄZOWY 3 bój
sztafeta mix
UKS ,, Dwójka” Morena Gdańsk Monika Smaruj
8 2010 Daria Glanert ZŁOTY 2 bój UKS ,,Ósemka ” Starogard Gdański Błażej Błażek
Lucyna Borkowska SREBRNY 2 bój MKS,,Sambor” Tczew Sławomir Gdaniec
Daria Glanert
Agata Ziomkowska
Lucyna Borkowska
ZŁOTY 2 bój
sztafeta
 UKS ,,Ósemka” Starogard Gdański
UKS ,,Dwójka ” Morena Gdańsk
MKS ,,Sambor” Tczew
Błażej Błażek
Wojciech  Warchoł
Sławomir Gdaniec
9 2009 Bartosz Lila ZŁOTY 2 bój MKS,,Sambor” Tczew Sławomir Gdaniec
Adrian Brodnicki SREBRNY 2 bój MKS,,Sambor” Tczew Sławomir Gdaniec
Daria Glanert BRĄZOWY 2 bój UKS ,,Ósemka ” Starogard Gdański Błażej Błażek
Bartosz Lila
Adrian Brodnicki
Szymon Hoang Van
ZŁOTY 2 bój
sztafeta
MKS,,Sambor” Tczew
MKS ,,Sambor” Tczew
UKS ,,Ósemka” Starogard Gdański
Sławomir Gdaniec
Sławomir Gdaniec
Błażej Błażek
Daria Glanert
Edyta Bach
Marta Łagownik
SREBRNY 2 bój
sztafeta
 UKS ,,Ósemka” Starogard Gdański
UKS ,,Dwójka ” Morena Gdańsk
UKS ,, Dwójka” Morena Gdańsk
Błażej Błażek
Wojciech  Warchoł
Wojciech Warchoł
Wiktoria Wysocka
Daniela Kamińska
Monika Belczewska
BRĄZOWY 3 bój
sztafeta
UKS ,,Ósemka” Starogard Gdański
MKS,,Sambor” Tczew
MKS ,,Sambor” Tczew
Błażej Błażek
Sławomir Gdaniec
Sławomir Gdaniec
10 2008 Patryk Laser SREBRNY 2 bój UKS,, Ósemka ” Starogard Gdański Adam Lemka
11 2007 Patryk Włodarczyk BRĄZOWY 3 bój MKS,,Sambor” Tczew Sławomir Gdaniec
12 2005 Oktawia Nowacka ZŁOTY 2 bój UKS,, Ósemka ” Starogard Gdański Mariusz Noetzel
13 2004 Oktawia Nowacka BRĄZOWY 2 bój UKS,, Ósemka ” Starogard Gdański Mariusz Noetzel
Free WordPress Themes, Free Android Games